SOLGLASÖGON, Calvin Klein, Italy. 2000-tal.

159827. SOLGLASÖGON, Calvin Klein, Italy. 2000-tal.

2000CK-5190, Calvin Klein 714 S. I orginalfodral. Bredd på båge 14 cm.

Smärre slitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre slitage, märken.

Antal besök: 1 782