PLÅTSKÅP, industri, Rosengrens.

1598254. PLÅTSKÅP, industri, Rosengrens.

Höjd 187, bredd 106 djup 46 cm.
4 flyttbara hyllplan.

Proveniens: Sterbhuset efter Ella och Carl Törefors, Hillerstorp.

Bruksslitage, fläckar, märken.
1 nyckel finns.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 flyttbara hyllplan.

1 nyckel finns.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 641