Halmstads Auktionskammare
Mynt, Medaljer & Frimärken
Övrigt
BREFKORTSALBUM, ca 297 brevkort/vykort, 18 samt 1900-tal, hela världen.
1598082. BREFKORTSALBUM, ca 297 brevkort/vykort, 18 samt 1900-tal, hela världen.
37x21 cm.
Brukslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
37x21 cm.
Brukslitage.
Halmstads Auktionskammare
416