BESTICKUPPSÄTTNING, 31 delar, silver, W.A Bolin, Stockholm. Ca 1220 gram.

159807. BESTICKUPPSÄTTNING, 31 delar, silver, W.A Bolin, Stockholm. Ca 1220 gram.

Modell F. 1950/1960-tal. 6 matgafflar, 6 matknivar, 6 matskedar, 12 teskedar samt 1 moccasked.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 784