ANDERS WAHLGREN. Tuschlavering, signerad.

1597687. ANDERS WAHLGREN. Tuschlavering, signerad.

Orrar i snötäckta talltoppar. 15,5 x 20,5 cm.
Proveniens: Richard Wahlgrens samling, Lund.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 441