SKEPPSUR, Sestrel, 1900-tal.

SKEPPSUR, Sestrel, 1900-tal.
1597686. SKEPPSUR, Sestrel, 1900-tal.

diameter 18 cm.

Bruksslitage. Ej funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

diameter 18 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 824