1597364. STEREO, med högtalare, 3 delar, ITT, Danmark.
Stereo 7200 Hi fi compact, ITT Schaub-Lorenz, ca 69 cm bred.
Högtalare, ett par, ITT, T30, ca 43 cm höga.
Bruksslitage, repor.
El fungerande i stereon, men ej närmre funktionstestad. Ingen funktionsgaranti lämnas.