ANDERS WAHLGREN. HARE I SKOGSLANDSKAP.

1597321. ANDERS WAHLGREN. HARE I SKOGSLANDSKAP.

Signerad, olja på duk 45x80 cm.
Proveniens: Richard Wahlgren, Lund.

Smärre färgbortfall.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre färgbortfall.

Antal besök: 573