FLASKA, glas, möjligtvis Cedersbergs glasbruk, 1800-tal.

159720. FLASKA, glas, möjligtvis Cedersbergs glasbruk, 1800-tal.

Etsad dekor, höjd ca 20 cm.

Bruksslitage. Invändig beläggning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Etsad dekor, höjd ca 20 cm.

Antal besök: 604