GUNNAR RUDA. Landskap, olja på duk, signerad samt otydlig datering.

15971. GUNNAR RUDA. Landskap, olja på duk, signerad samt otydlig datering.

94 x 70 cm.

Krackelyrer, mindre dukskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

94 x 70 cm.

Antal besök: 732