SKRIVBORDSUPPSATS, mässing, Gusum Bruk, 1900-tal.

159718. SKRIVBORDSUPPSATS, mässing, Gusum Bruk, 1900-tal.

Höjd ca. 13 cm.

Saknar glasinsats. Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca. 13 cm.

Antal besök: 511