KOPPARFÖREMÅL, 6 delar, 1800-tal.

159715. KOPPARFÖREMÅL, 6 delar, 1800-tal.

Kastruller mm. Höjd ca 9-34 cm.

Slitage, slagmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, slagmärken.

Antal besök: 472