LARS JONSSON. AKVARELL på papper, signerad, 1900-tal.

1597075. LARS JONSSON. AKVARELL på papper, signerad, 1900-tal.

höjd 30 cm, bredd 40 cm.

mindre bruksslitage.

Lars Jonsson (Född 1952)

Gör en kostnadsfri värdering!

höjd 30 cm, bredd 40 cm.

mindre bruksslitage.

Lars Jonsson (Född 1952)

Antal besök: 1 499