VAS, porslin, Hackefors. 1900-talets sista kvartal.

159703. VAS, porslin, Hackefors. 1900-talets sista kvartal.

Handmålad dekor. Höjd 19,5 cm.

Lätt bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Lätt bruksslitage.

Antal besök: 4 672