GALLERDÖRR, med karm, lackerat järn, 2000-tal.

1596946. GALLERDÖRR, med karm, lackerat järn, 2000-tal.

Dörrens mått ca 201 x 85. Karmens mått ca 190 x 90 cm.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 2 033