SKIVSPELARE, Beogram 3000, Bang & Olufsen.

1596090. SKIVSPELARE, Beogram 3000, Bang & Olufsen.

Serial 04139742.
Längd ca. 41.6 cm. Bredd ca. 32.6 cm.

Enligt uppgift behöver rem bytas. Repor, slitage. Plast med sannolik smärre stötmärke. Ej funktionstestad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Serial 04139742.

Antal besök: 5 650