VAS, glas, osignerad, 1900-tal.

159599. VAS, glas, osignerad, 1900-tal.

Klotformad, gul glasmassa. Höjd ca 26,5 cm.

Slitage, repor, smärre nagg, avlagringar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 706