PETTER THOEN. Catwoman II, färglitografi, signerad och numrerad 50/275.

15958. PETTER THOEN. Catwoman II, färglitografi, signerad och numrerad 50/275.

28 x 41,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

28 x 41,5 cm.

Ej examinerad ur ram.

Antal besök: 1 855