159580. FRANCIS ROTH. gård.
159580. FRANCIS ROTH. gård.
(Landskapsmålare och grafiker 1800-talet) århundrade)
gård
färgad originalgravyr, 33,5 x 42,5 cm (oval), ger., handsign. u. re. Francis Roth och kopia 21/350.
gård