FRANCIS ROTH. gård.

FRANCIS ROTH. gård.
159580. FRANCIS ROTH. gård.

(Landskapsmålare och grafiker 1800-talet) århundrade)
gård
färgad originalgravyr, 33,5 x 42,5 cm (oval), ger., handsign. u. re. Francis Roth och kopia 21/350.

Gör en kostnadsfri värdering!
159580. FRANCIS ROTH. gård.

gård

Auktionshaus Schwerin
Antal besök: 2 315