RESESKRIVBORD, hopfällbart, 1800-tal.

159560. RESESKRIVBORD, hopfällbart, 1800-tal.

Med låda, ek, hopfällbart, längd 102, bredd 69, höjd 78 cm.

Bruksslitage, nyckel, lås saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 388