SOFFA, Karl Johan, 1800-tal.

15955. SOFFA, Karl Johan, 1800-tal.

Mahogny, bronser, svärtade detaljer. Längd 253, bredd 75, höjd inkl krön 116 cm.

Slitage. Diverse fanérskador. Renoverad, kompletterad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 713