LOUIS VUITTON. Plånbok, "Mini Lin Pochette", Paris.

1595412. LOUIS VUITTON. Plånbok, "Mini Lin Pochette", Paris.

Grå med monogram.

Märkt LOUIS VUITTON, PARIS, made in spain.

Originalkartong medföljer.

Längd ca 20, höjd ca 11 cm.

Slitage, Fläckar. Kartong med smärre skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Grå med monogram.

Originalkartong medföljer.

Längd ca 20, höjd ca 11 cm.

Antal besök: 602