SKÅP, med vitrinöverdel, skuren dekor, 18/1900-tal.

159494. SKÅP, med vitrinöverdel, skuren dekor, 18/1900-tal.

Längd 110, bredd 45, höjd 210 cm.

Slitage, skador, dekordelar saknas, förstärkningar, renoverat, kompletterat.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 1 166