TELEFONER 2 st, "Kobra" samt TELEFONHYLLA. 1950-tal.

159471. TELEFONER 2 st, "Kobra" samt TELEFONHYLLA. 1950-tal.

Grå och vit kobratelefon, Hylla i teak, bredd 33, djup 21, höjd 23 cm.

Slitage, märken, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, märken, repor.

Antal besök: 1 021