BORDSUPPSATS, 4 delar, mässing, Gusum Bruk, 1900-tal.

159429. BORDSUPPSATS, 4 delar, mässing, Gusum Bruk, 1900-tal.

Högsta höjd ca. 13 cm. Med glasinsats.

Yt- och bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Yt- och bruksslitage.

Antal besök: 601