LODREGULATOR, Gustav Becker, 1800-/1900-tal.

1593943. LODREGULATOR, Gustav Becker, 1800-/1900-tal.

Fanerad med valnöt. Svarvad dekor. Två lod och pendel finns. Höjd ca 130 cm.

Slitage. Repor och märken. Torrsprickor och faneraskador. Slaget trä. En list är lös. Fungerade vid katalogiseringstillfället. Ingen funktionsgaranti lämnas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 663