AKUSTISK GITARR, Hallfredh, 1920/30-tal.

1593898. AKUSTISK GITARR, Hallfredh, 1920/30-tal.

Längd 93 cm.

Fläckar samt kraftigt slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 93 cm.

Antal besök: 2 782