Halmstads Auktionskammare
Övrigt
Övrigt
HUSHÅLLSVÅG, emaljerad metall, 1900-talets första hälft.
1593811. HUSHÅLLSVÅG, emaljerad metall, 1900-talets första hälft.
Höjd 31,5 cm.
Slitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 31,5 cm.
Slitage.
Halmstads Auktionskammare
221