GLASSERVIS, "Rio", Edvard Hald, Orrefors, 1900-talets mitt, 38 delar.

159364. GLASSERVIS, "Rio", Edvard Hald, Orrefors, 1900-talets mitt, 38 delar.

6 rödvinsglas, 6 vitvinsglas, 6 starkvinsglas, 6 snapsglas, 4 likör/sherryglas, 5 selterglas, 5 cocktailglas.

1 rödvinsglas med nagg. 2 vitvinsglas med mindre nagg. 1 cocktailglas med mindre nagg. 1 snapsglas med mindre nagg. 1 likör/sherryglas med nagg. 1 selterglas med nagg.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 215