FIGURIN jade, Kina, 1900-tal.

FIGURIN jade, Kina, 1900-tal.
159357. FIGURIN jade, Kina, 1900-tal.

Fåglar på kvist. Sockel i betsat trä samt etui medföljer.
Höjd 19 cm (exklusive sockel).

Bruksslitage, lagning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, lagning.

Antal besök: 1 331