DAVID TÄGSTRÖM. Hundporträtt, olja på duk, signerad och daterad 1912.

159324. DAVID TÄGSTRÖM. Hundporträtt, olja på duk, signerad och daterad 1912.

30 x 44 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

30 x 44 cm.

Antal besök: 1 020