SALONGSGRUPP, Beige/gul med förgyllningar och marmorskiva, gustaviansk stil.

1593057. SALONGSGRUPP, Beige/gul med förgyllningar och marmorskiva, gustaviansk stil.

4 karmstolar samt bord.
Bord: Längd 93 cm, bredd 59 cm, höjd 61,5 cm.

Kantnagg på marmorskivan.
Bruksslitage, fläckar, märke. 2 karmstolar med hårdare slitage på tyget.
Bordet ljusare än karmstolar.

Gör en kostnadsfri värdering!

4 karmstolar samt bord.

Kantnagg på marmorskivan.
Bordet ljusare än karmstolar.

Antal besök: 761