AXEL ÖSTBERG. Häger, etsning, signerad.

1592964. AXEL ÖSTBERG. Häger, etsning, signerad.

Bildyta ca 16x11 cm.

Något gulnad. Ej examinerad ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bildyta ca 16x11 cm.

Antal besök: 2 583