MOPED, Monark, Monarpeden med sachsenmotor.

159279. MOPED, Monark, Monarpeden med sachsenmotor.

Motortyp Pilot FM 50.

Skador, slitage.
Ej funktionstestad.
Ej funktionsgaranti.

Gör en kostnadsfri värdering!

Motortyp Pilot FM 50.

Skador, slitage.
Ej funktionstestad.
Ej funktionsgaranti.

Antal besök: 7 801