BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

15926. BYRÅ, med stenskiva, rokokostil, 1900-tal.

Tre lådor. Nyckel finns. Längd ca 99, bredd ca 47, höjd 79 cm.

Slitage. Enstaka fanerskador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Enstaka fanerskador.

Antal besök: 460