MÄSSINGSFÖREMÅL, 1800-1900-tal.

159250. MÄSSINGSFÖREMÅL, 1800-1900-tal.

Ljusstakar, mortlar och klockor, bl.a. ljusstake Gusum.
Höjd ca 6-21 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 6-21 cm.

Slitage.

Antal besök: 560