SMYCKEN, mestadels silver, 9 delar. 1900/2000-tal.

15919. SMYCKEN, mestadels silver, 9 delar. 1900/2000-tal.

3 par örhängen i silver varav ett par med clips.
Brosch i form av hjärta, silver, höjd ca 3 cm.
Armband, silver, inre omkrets ca 19 cm.
Halsband med svarta pärlor, lås i metall, längd ca 42 cm.
3 ringar i silver med svarta stenar.

Bruksslitage. Armband med svårstängt lås.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 457