ROTTINGSOFFA och ROTTINGBORD, 1900-tal.

1591784. ROTTINGSOFFA och ROTTINGBORD, 1900-tal.

Trädgårdssoffa i rotting och bambu, höjd 82 cm, bredd 172 cm, djup 70 cm, sittdjup 54 cm, sitthöjd 37 cm.
Bord i rotting och bambu med rökfärgad glasskiva, Höjd 59 cm, längd 120 cm, bredd 74 cm.

Bruksslitage, märken, rottinglindning har släppt på höger bakben på soffan.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 727