TRYCK, Deborah Azzopardi, Solmyra IKEA, 1999.

1591661. TRYCK, Deborah Azzopardi, Solmyra IKEA, 1999.

50 X 70 cm.

Bruksslitage, nötningar i kanter, repor.

Gör en kostnadsfri värdering!

50 X 70 cm.

Antal besök: 3 149