Coty: fyra flaskor parfym i glas, omkring 1930-40.

1591655. Coty: fyra flaskor parfym i glas, omkring 1930-40.

8x4x1,8 cm

Proveniens: Mary Rocamoras samling.

Slitage på etiketterna och fel på locken.

Tema

Mary Rocamoras samling: Parfymens historia

Gör en kostnadsfri värdering!

8x4x1,8 cm

Tema

Antal besök: 421