VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.

159158. VITRINSKÅP, 1900-talets första hälft.

Längd 113,5, bredd 32, höjd 139 cm.

Nyckel till övre lås finns, underlås låst, slitage, repor, fanerskador, fläckar.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 858