TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, 1900-tal.

159155. TRÄDGÅRDSURNA, gjutjärn, 1900-tal.

Höjd ca 34 cm.

Slitage, rost, hänkel saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 34 cm.

Slitage, rost, hänkel saknas.

Antal besök: 971