SEKRETÄR, empirestil, 1900-talets första hälft.

15914. SEKRETÄR, empirestil, 1900-talets första hälft.

Intarsiadekor. Längd 77, bredd 44, höjd 103 cm.

Nyckel saknas. Slitage och skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 603