KISTA, 1700-tal.

KISTA, 1700-tal.
15910. KISTA, 1700-tal.

Järnbeslag. Längd 97, bredd 64, höjd 61 cm.

Slitage, smärre skador, senare fotavslut.

Gör en kostnadsfri värdering!
15910. KISTA, 1700-tal.

Antal besök: 2 957