AMULETT, sten, Kina, 1900-tal.

1590572. AMULETT, sten, Kina, 1900-tal.

Mått 6,5x4,5 cm.

Slitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mått 6,5x4,5 cm.

Slitage.

Antal besök: 484