ALEXANDER ANTONYUK. Olja på duk. Signerad.

1590533. ALEXANDER ANTONYUK. Olja på duk. Signerad.

Direktöversatt ungefär "Flicka som kan vänta/har förmåga att vänta" enligt uppgifter från inlämnare.
Ca. 28x35 cm.

Lös ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ca. 28x35 cm.

Lös ur ram.

Antal besök: 619