SERVISDELAR, 23 st, porslin, "Maria", Gefle.

1590416. SERVISDELAR, 23 st, porslin, "Maria", Gefle.

5 tallrikar, diameter 24 cm.
6 djupa tallrikar, 24 m.
6 tallrikar, 20,5 cm.
4 tallrikar, 18,5 cm.
2 serveringsfat, längd 25 - 34,5 cm.

Slitage, krackelyr, missfärgningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

5 tallrikar, diameter 24 cm.
6 djupa tallrikar, 24 m.
6 tallrikar, 20,5 cm.
4 tallrikar, 18,5 cm.

Antal besök: 1 359