LEMBIT NÖMMEOTS. Pastell.

LEMBIT NÖMMEOTS. Pastell.
1590401. LEMBIT NÖMMEOTS. Pastell.

Landskap. Signerad samt daterad -49. 42x31 cm.

Mindre ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Antal besök: 1 270