EWALD DAHLSKOG. Gouache.

EWALD DAHLSKOG. Gouache.
1590385. EWALD DAHLSKOG. Gouache.

Landskap med kanal. Signerad samt daterad -25.48x69 cm.

Mindre ytslitage.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Gör en kostnadsfri värdering!

Mindre ytslitage.

Ewald Dahlskog (1894–1950)

Antal besök: 388