KÖKSBORD, Virrvarr, 1900-talets mitt.

158857. KÖKSBORD, Virrvarr, 1900-talets mitt.

Diameter 90, höjd ca 73 cm.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Diameter 90, höjd ca 73 cm.

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 655